#НАШАШКОЛАНАШАСПРАВА / КОНКУРС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Ви хочете також мати голос під час прийняття важливих рішень у Вашій школі? Ви хочете мати зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Ви хочете перетворити шкільне подвір’ї на сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах? Словом, брати безпосередньо участь у житті Вашої школи?  
 
Тоді до справи – перетворіть свою школу на експериментальну лабораторію! Беріть активну участь: створіть команду та поміркуйте, як ви б хотіли змінити вашу школу та освітнє середовище на краще. Розробіть спільно проектну ідею та втіліть її у життя. Поділіться своїми ідеями та здобутками з нами та отримайте чудові призи!


МОЯ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО / КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

У Вас є бачення, як реформа освіти змінить Вашу школу? Як виглядатиме Ваша школа майбутнього? Спробуйте поекспериментувати та розкажіть про це!

В ході впровадження реформи освіти в Україні вирішуватимуться ґрунтовні питання: тривалість навчання у школі, зміст освіти, інноваційні підходи до проведення уроків, а також кількість годин. Нещодавно прийнятий закон України «Про освіту» надає школі та кожному окремому вчителю більше автономії, як от під час прийняття рішень щодо обов’язкових до вивчення предметів, плану уроку, використання навчальних матеріалів та багато іншого. У поєднанні з процесом децентралізації в Україні цим створюються передумови для початку структурних змін по всій країні.
 


Video-Wettbewerb: Wie Deutsch mein Leben verändert hat

Конкурс відео-історій "Як німецька змінила моє життя" для тих, хто вже має рівень В1. Головний приз - подорож до Берліну dksnre 2018!

Sprachniveau: B1+

Bildergeschichten-Wettbewerb: Wie Deutsch mein Leben verändert hat

Конкурс фото-історій "Як німецька змінила моє життя" для початківців з рівнем А1-А2. Головний приз - подорож до Берліну dksnre 2018!

 

 

 

 

Sprachniveau: A1/A2

 

 

 


AUSSCHREIBUNG

 

„Welterbe“

Wettbewerb für ukrainische PASCH-Schülerinnen und Schüler

 

Wir freuen uns, dass wir im Juli und August 2018 wieder Stipendien für Kinder- und Jugendkurse sowie Sommercamps in Deutschland und Litauen an Schülerinnen und Schüler der vom Goethe-Institut Ukraine betreuten PASCH-Schulen vergeben können.

 

Dafür schreiben wir folgenden Wettbewerb aus:

 

Seit 1978 vergibt die UNESCO den Titel „Welterbe“ an Stätten einzigartiger Kultur und Natur in vielen Ländern der Welt. Auch in der Ukraine gibt es sogenannte Welterbestätten (z.B. das Kiewer Höhlenkloster). Welche Stätten neu in die Liste der Welterbestätten aufgenommen werden, bestimmt das Welterbekomitee der UNESCO. Es ernennt Stätten „kulturellen Erbes“ und „naturellen Erbes“. Dieses Komitee benötigt für ihre jährliche Auswahl, die in der Regel im Sommer stattfindet, Vorschläge. Und genau das ist deine Aufgabe. 


«Міст до вищої освіти у Німеччині» – це стипендійна програма, яка забезпечує мовну і фахову підготовку, ознайомлення з особливостями викладання, навчання та перебування в університетському містечку, а також із соціальним життям. 

Відтепер ця програма доступна також і маріупольським учням!

 

Докланіше - за посиланням


Вже чотири роки поспіль учні Маріупольського міського ліцею приймають участь у конкурсі федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія "Begegnung mit Osteuropa" та виграють грошові призи і навіть подорож до Німеччини! 

Ти теж можеш стати переможцем!